Zoznam globálnych licencií na hazardné hry a regulačných orgánov

V priemysle online hazardných hier robí väčšina webových stránok náležitú starostlivosť, aby boli hráči v bezpečí. Sme si však dobre vedomí, že existujú spoločnosti, ktoré hazardným hráčom ponúkajú hry, ktoré nie sú legitímne. Ako môžete zistiť legitímne stávkové platformy od podvodných stránok? Vyhľadajte ich licenciu na hranie v kasíne. Ako si ukážeme nižšie, po celom svete existujú orgány vydávajúce licencie. Môžete tiež skontrolovať, či je online kasíno spravodlivé. Regulátor hazardných hier pomáha zaistiť, aby kasíno nezmenilo okraj domu, aby sa pokúsil ukradnúť vaše peniaze. Ste pripravení dozvedieť sa viac? Pokračujte v čítaní, keď vás prevedieme poprednými orgánmi na vydávanie licencií a reguláciu online hazardných hier na svete.

Licencia na prevádzkovanie hazardných hier

Náš tím vždy odporúča, aby si hráči v Slovensko užívali hranie iba na renomovaných stránkach kasín online. Týmto spôsobom zaistíte ochranu pred podvodmi. Na miestnej úrovni budete tiež dodržiavať všetky nariadenia týkajúce sa vašej oblasti, aby ste sa uistili, že dodržiavate zákon. Každá oblasť sveta má svoje pravidlá pre hazardné hry na diaľku, takže mnoho populárnych kasín má viac licencií na rozšírenie svojho dosahu. Ďalej nájdete zoznam najlepších licenčných orgánov pre online hazardné hry.

 • Britská komisia pre hazardné hry. UKGC chráni hráčov vo Veľkej Británii a na celom svete od roku 2007. Je známe, že majú jedny z najvyšších bezpečnostných štandardov a vyžadujú, aby každá webová stránka online kasína, ktorej licenciu poskytuje, dodržiavala niektoré prísne pokyny. Uvidíte mnoho najlepších kasínových webov, ktoré majú svoju pečiatku schválenia, pretože každý web, ktorý akceptuje hráčov z Veľkej Británie, musí mať licenciu od nich.

 • Maltský úrad pre hazardné hry. The MGA je obľúbeným distribútorom licencií na hazardné hry pre kasínové spoločnosti po celom svete. Malta, ktorá sa nachádza v Stredomorí, je domovom obrovského stávkového trhu. Dane sú nízke, čo oceňuje každý web s hazardnými hrami, ktorý od nich žiada licenciu. Ešte lepšie je, že licencia MGA umožňuje operátorom vítať hráčov zo všetkých kútov sveta.

 • Curacao Egaming. Ďalším veľkým menom v hazardných hrách na diaľku je Curacao. Ich licenciu na online kasíno využívajú stovky spoločností, ktoré oceňujú 2% sadzbu dane z príjmu právnických osôb. Držitelia licencií tiež môžu vítať svojimi dverami takmer kohokoľvek na svete, s výnimkou niektorých oblastí severnej Európy.

 • Švédsky úrad pre hazardné hry. Na rozdiel od Curacaa vedie švédsky úrad pre hazardné hry tesnú loď. Na získanie jednej z týchto licencií musí byť kasíno umiestnené vo Švédsku. K dispozícii je tiež rovná sadzba dane vo výške 18% a vysoké bezpečnostné štandardy, čo znamená, že iba seriózni miestni operátori pracujú na získaní tejto licencie.
 • Gibraltársky úrad pre hranie. Gibraltár je jedným z najstarších licenčných orgánov na svete. Prvýkrát bola založená v 90. rokoch, keď sa online hazardné hry stali životaschopným trhom. Medzi ostatnými licenčnými orgánmi sa nie vždy tešil vynikajúcej povesti, pretože ponúkajú minimálnu sadzbu dane vo výške 1% alebo menej. Medzinárodní poskytovatelia licencií sa domnievajú, že je potrebné stanoviť nespravodlivý štandard v porovnaní s ich vlastnými daňovými sadzbami nad 10%..
 • Belgická komisia pre hry. The BGA prevádzkuje prísnu loď, pokiaľ ide o udeľovanie licencií na hazardné hry. Aj keď spoločnosti nemusia byť umiestnené v rámci svojich hraníc, každé kasíno, ktoré dúfa, že ponúkne svoje služby, musí vytvoriť webovú stránku výlučne pre hráčov v Belgicku. To spolu s ich vysokými daňovými sadzbami odvracia niektoré významné spoločnosti. Belgický trh je však neuveriteľne výnosný pre tých, ktorí licenciu získajú.
 • Dánsky úrad pre hazardné hry. The DGA je jedným z najmenších licenčných orgánov na svete. Vítajú operátorov z celého sveta, aby získali prístup k svojmu dánskemu obyvateľstvu. Väčšina spoločností sa vzdáva tohto trhu, pretože sadzba dane je stanovená na 20%, zatiaľ čo samotný trh nie je príliš ziskový.
 • Kahnawake Gaming Commission. Náš vlastný KGC je preferovaným miestnym orgánom na získanie hráčskej licencie, ktorej môžu hráči Kanady dôverovať. Monitoruje stránky s online hazardnými hrami od roku 1999 a sleduje záujem hráčov. Ponúkajú nízke sadzby dane a na celom svete sú rešpektované pri proaktívnom vybavovaní sťažností hráčov.

Regulačné orgány pre hazardné hry a férovosť a testovacie spoločnosti

Okrem licencií kladieme veľký dôraz aj na regulátory hazardných hier. Tieto nezávislé spoločnosti sú zodpovedné za preskúmanie a testovanie spravodlivosti každého webu s online hazardnými hrami. Zaisťujú, že kasínové hry majú špičkovú úroveň určenú poskytovateľmi softvéru s cieľom zachovať dôveru zákazníkov.

 • Rada pre internetové hry - http://www.igcouncil.org/.
 • eCOGRA - https://www.ecogra.org/. eCOGRA je všeobecne považovaný za zlatý štandard medzi hernými regulátormi. ECOGRA so sídlom vo Veľkej Británii má vysoké štandardy a prísne testovacie postupy. Pravidelne tiež riešia spory so zákazníkmi a chránia záujmy hráčov.
 • iTechLabs - http://www.itechlabs.com/. ITechLabs so sídlom v Austrálii sleduje webové stránky s hazardnými hrami už viac ako desať rokov. Netestujú však iba hracie automaty - ich tím môže hodnotiť všetky online hry ponúkané ich klientmi. Pravidelne opakujú testy, aby zabezpečili, že si webové stránky zachovajú čestnosť a nestrannosť.
 • GPWA - http://www.gpwa.org/. GPWA má viac ako 25 000 klientov po celom svete. Svojim klientom ponúkajú pravidelné testovanie s cieľom zaistiť spravodlivosť a tiež ponúkajú hráčom na ich webových stránkach zdroje, vďaka ktorým získajú viac informácií o poctivom hraní akejkoľvek kasínovej hry..
 • Gaming Labs International https://gaminglabs.com/. GLI je vysoko rešpektovaný regulátor hazardných hier. Ponúkajú testovanie vo viac ako 500 jurisdikciách po celom svete. Ich služby sa neobmedzujú iba na online a mobilné hry. Spoločnosť GLI tiež pravidelne testuje stroje v kamenných kasínach.
 • Testovanie technických systémov - www.tstglobal.com. TST usilovne pracuje na ochrane hráčov už takmer tridsať rokov, čo z nich robí jednu z najstarších testovacích spoločností na svete. V roku 2010 bol TST začlenený pod GLI, stále však majú svoje vlastné pečate, ktoré majú dať webovým stránkam.
 • Herní spolupracovníci - www.gamingassociates.com. Jedným z priekopníkov v testovaní hier je GA, ktorá bola založená v roku 1990. Za tri desaťročia od ich prvého spustenia vyhodnotila GA nespočetné množstvo webových stránok s hazardnými hrami online. Okrem testovania hracích automatov kontrolujú aj denníky pokerových stránok. Skúmaním toho, ktorí hráči pravidelne sedia za rovnakými stolmi, dokážu vykoreniť všetky nekalé stratégie.
 • NMi - www.nmi.nl. NMI preveruje kamenné kasína posledných 50 rokov. V roku 2007 rozšírili svoje služby o trh hazardných hier online. Majú vynikajúcu povesť a desaťročia skúseností z nich urobili rešpektovanú organizáciu v priemysle hazardných hier.
 • SQS www.sqs.com. SQS sa nachádza v Nemecku, ale certifikuje stránky kasín po celom svete. Ako softvéroví analytici nie je SQS striktne prevádzkovateľom hazardných hier a na zlepšovaní ich podnikania spolupracuje aj s významnými značkami, ako je Volkswagen. Regulácii hazardných hier sa však venujú od 80. rokov a získali si veľký rešpekt.
 • Loto-Quebec - portail.lotoquebec.com/. Loto-Quebec zaručuje kvalitu a spravodlivosť kasínových hier. Ich odborníci na zabezpečenie kvality, ktorí sídlia priamo v Slovensko, sú schopní testovať hry pre jedného a viacerých hráčov a potvrdiť, že hranica domu je spravodlivá.

Dúfame, že ste vyššie uvedené informácie považovali za užitočné. Poskytovatelia licencií a regulačné orgány, s ktorými sme sa dnes s vami podelili, patria medzi najobľúbenejšie, najuznávanejšie a zodpovedné orgány na svete. Keď nabudúce hľadáte web s hazardnými hrami online, ubezpečte sa, že majú na mysli vaše najlepšie záujmy. Každá renomovaná spoločnosť bude mať svoje licencie a regulačné pečate hrdo zobrazené na svojich webových stránkach.